fbpx

Kodėl mes

Su mumis keliauti paprasta, nes:

esame patyrę egzotinių kelionių organizatoriai – rinkoje jau virš 15 metų;

  • dirbame tik su atrinktais ir laiko patikrintais užsienio partneriais;
  • jums siūlome tik pačių išbandytus kelionių maršrutus;
  • kiekvienam išvykusiam klientui esame pasiekiami 24h. per parą;
  • jūsų patogumui teikiame papildomas paslaugas prie pagrindinio kelionės paketo t.y padarome iškvietimus, vizas, užsakome KRD (kelionių rizikos) draudimus, avia bilietus, registruojame skrydžius, rezervuojame vietas.

egzotines keliones

Esu „Santi Travels“ įkūrėjas. Skersai ir išilgai išmaišiau tolimiausias pasaulio šalis, kurių skaičius jau perkopė 100. Galiu Jums parodyti vietas, kur visa šiuolaikinė butaforija praranda prasmę, o spengiantį gatvių triukšmą užglaisto endeminės gamtos garsai… Aš parduodu bilietus į kitus pasaulius, kitas planetas ir kitą laiką.

egzotines keliones

Pasaulyje yra daugybė žmonių, kuriems niekas nepadeda nubusti, teigė Antuano de Sent Egziuperi. Noriu Jus pažadinti ir supažindinti su nepakartojama Pietryčių Azijos gamta, Indijos vandenyno skalaujamomis Šri Lanka ir Maldyvais. Mielieji, juk tiek visko aplinkui… Aš kitaip gyventi jau nebenoriu, o Jūs, ar norite būti pažadinti?

Egzotines keliones

Jūsų troškimas keliauti ir neišvengiamas svarstymas – tolimi ar artimi kraštai, man yra svarbūs. Mielai padėsiu suplanuoti kelionę Italijoje, Ispanijoje, Kipre bei Maroke, bet pasiūlysiu ir tolimas šalis, kaip Balis ir Malaizija. Visus rūpesčius, susijusius su dokumentacija, palikite man, kad saugiai ir nepamirštamai galėtumėte mėgautis tiek kaimyninėmis šalimis, tiek paslaptingais egzotiniais kraštais.

Egzotines keliones

Vertinu galimybę Jums suorganizuoti atostogas arabiškuose kraštuose. Jungtiniai Arabų Emyratai, Egiptas, Turkija, Marokas, Omanas, Jordanija, Tunisas – ne kartą lankytos šalys. O jei aplankėte dar ne visas Ispanijos ar Graikijos salas, taip pat padėsiu, nes įspūdžių kupinų atostogų paslaptis yra įsiklausymas į Jūsų norus.

Egzotines keliones

Dėmesingai suplanuosiu Jūsų poilsines arba pažintines keliones Italijoje ir Graikijoje – nustebsite, kiek daug paslaptingų vietelių galima atrasti jau gana pažįstamoje Europoje. Norintiems šilumos darganą žiemą, pateiksiu mano pačios patikrintus atostogų paketus Dubajuje, Tailande ar Egipte.

egzotines keliones

Įsivaizduokite, ​kad turite galimybę pakeliauti „svajonių ekspresu“, ​koks būtų Jūsų svajonių maršrutas?

Pirma stotelė – Amsterdamas. Čia mielai dar kartą užsukčiau į Van Gogo ar Rijks muziejus, aplankyčiau deimantų dirbtuves ar tiesiog paklaidžiočiau palei Amsterdamo kanalus. Toliau – Belgija, jos sostinė Briuselis ir būtinai Briugė. Verta ne tik šokolado, belgiškų vaflių ar garsaus belgiško alaus paragauti, bet ir apsilankyti Europos parlamente. Trečia stotelė – Paryžius. Miestas, kuris turi viską, kad Jus sužavėtų bet kuriuo metų laiku! ​Būtina stabtelėti kavos ir kruasano pertraukėlei​ skvere netoli Luvro ar Eifelio bokšto.​ Ekspresas lekia į Barseloną. Siesta ir fiesta! Čia ​lieka norintieji pasilepinti ispanišku maistu, saule bei jūra. Sagrada la Familia​, ​Bar​selonas Bari Gotiko, Guelio parkas​ ​ir…​ ​jau skubame į Romą. ​Ne veltui šis miestas vadinamas “amžinąją sostine”. ​Mėgstu pajuokauti, jog čia viskas istorija ir viskas vertinga​, o ir tiramisu čia skaniausias! ​​Mielai likčiau Italijoje dar keletui dienų. Venecija, Florencija, Neapolis, Tarantas… Bet juk traukinys nelaukia! Stotelių sąrašas ​per Europos miestus ​​dar galėtų tęstis, bet dabar jau laikas pailsėti! ​​

Mielai Jums rekomenduočiau saulėtas atostogas Graikijos, Ispanijos​, Bulgarijos, Tuniso ir be abejo ​Turkijos​ k​urortuose.

egzotines keliones

Kviečiu Jus pasinerti į stebuklingą, spalvingą ir įkvepiantį poilsinių bei pažintinių kelionių pasaulį. Net jei Jūs dar tik ruošiatės pirmam kartui ar jau esate patyręs keliautojas, galite būti tikras, kad į Jūsų kelionės pasiūlymą sudėsiu visą savo dėmesį, atsakomybę už Jūsų atostogas, bei teisingą kainą.
Mielai padėsiu Jums suplanuoti kelionę ne tik Europoje, bet ir egzotiškuose kraštuose. Visus rūpesčius, susijusius su kelionės užsakymu ir įgyvendinimu palikite man.
Juk  “Tūkstančio mylių kelionė prasideda pirmuoju žingsniu.” Lao Tzu 

egzotines keliones

Jei esi kūrybingas, aktyvus ir nestokojantis entuziazmo dirbti tai kas Tau patinka – laukiame Tavo skambučio arba elektroninio laiško.

Susisiek telefonu +370 620 47347 arba el. paštu info@santitravels.com